Podziękowania dla GRUPY AZOTY

Składamy serdeczne podziękowania dla Grupy Azoty za przekazanie uczniom szkół podstawowych z terenu naszej Gminy 100 sztuk wyprawek szkolnych. Nasza Gmina została zakwalifikowana do udziału w prowadzonej przez Grupę Azoty akcji edukacyjno-promocyjnej ,,Lider Polskiej Dystrybucji”. Organizowana przez Grupę Azoty akcja ma na celu wsparcie wiejskich placówek edukacyjnych oraz ich uczniów z regionów bezpośredniego działania partnerów handlowych Grupy Azoty.

W skład wyprawki weszła teczka z rączką a w niej kamizelka odblaskowa, kredki, piórnik, notes i blok rysunkowy. Wszystkie artykuły zostały oznakowane animowanymi postaciami Grupaków. Wyprawki zostały wręczone uczniom w dniu 5 września 2017 roku przez Wójta Gminy Zygmunta Wojnarowskiego i Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi Kalinę Cybulską-Filińską w obecności  Pawła Pokorskiego właściciela firmy „AGRO-BUD” Paweł Pokorski, Karolina Pokorska Spółka Jawna Ślepkowo Szlacheckie 23 09-451 Radzanowo.

 Poniżej fotorelacja z przekazania wyprawek w Szkole Podstawowej im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Starostwo Powiatowe w Płocku

Starostwo Powiatowe w Płocku

Gminne OSP

Gminne OSP

Gminny Portal Mapowy

Portal mapowy gminy Mała Wieś

Osoby On-line

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

Zimowe utrzymanie dróg

 

Hotel dla bezdomnych psów

Hotel dla psów

Czystsze Powietrze