Zapraszamy na Wigilijne spotkanie

Wszyscy czekamy na Boże Narodzenie, ten niezwykły czas, kiedy możemy zatrzymać się na chwilę i skupić na tym, co najważniejsze. 
Czas Świąt Bożego Narodzenia to czas radości i wytchnienia. Proboszcz Parafii pw. św. Floriana w Orszymowie, Wójt Gminy Mała Wieś, Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich MALWA, Gminne Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi i Starostwo Powiatowe w Płocku serdecznie zapraszają 17 grudnia do Orszymowa na Msze Świętą o godzinie 11.00, po której odbędzie się wyjątkowy koncert kolęd i wigilia.

Po mszy św. Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich MALWA zaprasza na plac przed kościołem, na wspólną wigilię…skosztować będzie można własnoręcznie przygotowanych przez członkinie Stowarzyszenia potraw wigilijnych, a Wójt Gminy GCK MultiOsada w Małej Wsi i Starostwo Powiatowe w Płocku zadba o wyjątkową oprawę muzyczną. Do wspólnego śpiewu kolęd przed kościołem zaproszą w ich imieniu prawdziwi górale spod „Samiuśkich Tater”. 
Jesteśmy pełni nadziei, że będzie to piękny, niepowtarzalny świąteczny czas, który pozwoli rozbudzić w nas świątecznego ducha!

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Starostwo Powiatowe w Płocku

Starostwo Powiatowe w Płocku

Gminne OSP

Gminne OSP

Gminny Portal Mapowy

Portal mapowy gminy Mała Wieś

Osoby On-line

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

Zimowe utrzymanie dróg

 

Hotel dla bezdomnych psów

Hotel dla psów

Czystsze Powietrze