Narodowe Czytanie w GCK MultiOsada

Gminne Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi serdecznie wszystkich zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej akcji NARODOWEGO CZYTANIA, podczas którego będziemy czytać dramat Stanisława Wyspiańskiego pt."WESELE".
27 września 2017 roku w Gminnym Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi.
"Wesele" czytać będą m.in. Wójt Gminy Mała Wieś, Radni Powiatowi, Radni Gminy, Dyrektorzy Szkół, Przedstawiciele Organizacji Pozarządowych oraz uczniowie.
Serdecznie Zapraszamy.

Skierniewickie Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw – migawki z wyjazdu

W sobotę – 16 września 2017r. -  sześćdziesięcioosobowa grupa mieszkańców naszej gminy uczestniczyła w wyjeździe do Skierniewic – na Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw. Była to największa plenerowa impreza w Skierniewicach – 40 Skierniewickie Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw.

Czytaj więcej...

XIX Dni Gminy Mała Wieś...

Za nami XIX Dni Gminy Mała Wieś.Odbyły się w 8, 9 i 10 września 2017 roku w Małej Wsi.Organizatorami imprezy była Gmina Mała Wieś i Gminne Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi a współorganizatorami Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego i Starostwo Powiatowe w Płocku.Rozpoczęliśmy je w piątek 8 września 2017 roku o godzinie 17.00 plenerowym spektaklem aktorów Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku pn.„Nad Wisłą Śpiewają Oryle”. Po spektaklu w pomieszczeniach Gminnego Centrum Kultury MultiOsada można było zwiedzić wystawę z zasobów Towarzystwa Przyjaciół Płocka pn.„Ludzie i statki. Historia Płocka Wisłą pisana.”

Czytaj więcej...

LOGO GMINY Mała Wieś

Podczas Wystawy Rękodzieła Lokalnego w MultiOsadzie jedna z uczestniczek wpadła na pomysł, żeby wykonać logo gminy. Nie było by to nic nadzwyczajnego, gdyby prace wykonane zostały łatwym i prostym sposobem, chodziło jednak o wykonanie prac technikami trudnymi i czasochłonnymi. 6-osobowa grupa mieszkańców Gminy Mała Wieś podjęła to wyzwanie.

Czytaj więcej...

Informacja o Rozstrzygnięciu Konkursu Fotograficznego

Konkurs fotograficzny pn „Wisła w obiektywie” ogłoszony został przez Gminne Centrum Kultury MultiOsada na początku lipca br.Honorowy Patronat nad konkursem objął Wójt Gminy Mała Wieś.
Przedmiotem konkursu było wykonanie pracy fotograficznej, przedstawiającej wiślańskie pejzaże, na których przedstawiona zostanie Wisła- Królowa Polskich Rzek.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 248

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Starostwo Powiatowe w Płocku

Starostwo Powiatowe w Płocku

Gminne OSP

Gminne OSP

Gminny Portal Mapowy

Portal mapowy gminy Mała Wieś

Osoby On-line

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

Zimowe utrzymanie dróg

 

Hotel dla bezdomnych psów

Hotel dla psów

Czystsze Powietrze