Dnia 26 kwietnia 2018 r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Orszymowie odbyło się rozstrzygnięcie VI Konkursu Plastycznego im. Marzeny Gruszczyńskiej pod hasłem „STRAŻAK – CHRONI, POMAGA, RATUJE”. Uczniowie zostali nagrodzeni w dwóch kategoriach – I-III i IV-VII. Poniżej lista nagrodzonych uczestników.

I kategoria wiekowa – uczniowie klas I-III:
– I miejsce – Julia Jeznach (kl. II); SP im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Wyszogrodzie – op. Barbara Kolczyńska
– II miejsce – Kalina Krawczyk (kl. I); NSP im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Orszymowie – op. Marlena Irzyk
– III miejsce – Julia Kiedrowska (kl. II); SP im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi – op. Agnieszka Majewska

II kategoria wiekowa – uczniowie klas IV – VII:
– I miejsce – Klaudia Sosnowska (kl. V); NSP im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Orszymowie – op. Sylwia Piegat
– II miejsce – Karolia Szumlicka (kl. IV); SP w Rębowie –op. Monika Piątkowska
– II miejsce – Adam Dutkowski (kl.VI); SP im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Wyszogrodzie – op. Joanna Boszko
– III miejsce – Jakub Sobczyński (kl. VII); NSP im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Orszymowie – op. Sylwia Piegat

Wyróżnienia:
– Amelia Karpińska (kl.II); SP im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Wyszogrodzie – op. Barbara Kolczyńska
– Anna Pietrzak (kl. I); SP im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi – op. Ilona Radecka
– Krystian Kubacki (kl. III); SP w Podgórzu – op. Agnieszka Brzoza
– Sebastian Rososiński (kl. II); SP im. Fryderyka Chopina w Kobylnikach – op. Marzena Smułka

Tego samego dnia w NSP w Orszymowie odbył się konkurs recytatorski: „Walczyli, by Polska wolną była”. Prezentacja wierszy przebiegała w dwóch kategoriach wiekowych: I kategoria – klasy I-III, II kategoria – klasy IV-VII.

Laureaci (klasy I-III):
– I miejsce – Julia Stępniak
– II miejsce – Krystian Kubacki
– III miejsce – Anna Janczak
Wyróżnienie – Julia Wawrzyńczak i Małgorzata Gętkowska

Laureaci (klasy IV-VII):
– I miejsce – Jakub Borowski
– II miejsce – Natalia Jaroszewska
– III miejsce – Julia Smółka
Wyróżnienie – Gabriela Adamska i Alicja Grzęda

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział oraz za przygotowanie. Zapraszamy za rok.
autorzy: Anna Borowska i Agnieszka Kotuniak

Galeria zdjęć

KLIKNIJ TUTAJ ABY ZAGŁOSOWAĆ

Content | Menu | Access panel