Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż start dzieci wychowujących się w mieście i korzystających z dóbr szeroko rozumianej kultury jest o wiele łatwiejszy niż dzieci wychowujących się na wsi. Mimo tego, nasze dzieci niczym nie odstają od innych. Można śmiało powiedzieć, że są naszą dumą i radością.
23 lutego 2018 r. cztery uczennice z Samorządowego Przedszkola z Oddziałem Integracyjnym w Małej Wsi: Kinga Rypińska, Maja Białasiewicz, Wiktoria Frankowska i Marysia Pielat pod opieką Pani Ireny Winosławskiej i Pana Piotra Kozickiego brały udział w konkursie piosenki patriotycznej zorganizowanym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty w Szkole Podstawowej nr 12 im. Marii Zimińskiej Sygetyńskiej w Płocku. Konkurencja była ogromna, jednakże nasze dziewczynki zaprezentowały się bardzo dobrze. Nie tylko ”dośpiewały” ale także ”dowyglądały”.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za zainteresowanie i zaangażowanie. Byliśmy jedynym przedszkolem reprezentującym nie tylko naszą gminę ale i najbliższą okolicę.

autor: Alicja Białecka

Galeria zdjęć