„POKOCHAJ PLUSZOWEGO MISIA, ON PRZYJACIELEM DZIECI JEST, DOROTKA, ANIA I JUSTYSIA, WESOŁO WSZYSCY BAWMY SIĘ”

25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Misia. Gminne Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi również uczciło ten wyjątkowy dzień. 24 listopada zaprosiliśmy do siebie dzieci z terenu naszej gminy wraz ze swoim przyjacielem-MISIEM. Dzieci dowiedziały się, dlaczego właśnie 25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Misia, poznały historię powstania pierwszego pluszowego misia oraz przypomnieliśmy sobie historie kultowych misiowych bohaterów bajek i filmów. Tego dnia wykonaliśmy razem z naszymi małymi gośćmi misie, wykorzystując do tego tylko kółka z papieru. Bardzo dużo radości sprawiło dzieciom tego dnia posmakowanie misiowego przysmaku jakim jest oczywiście miodek. Dzięki uprzejmości mieszkańca gminy Pana Stanisława Stefaniaka z Niździna, który jest jednocześnie Prezesem Koła Pszczelarskiego w naszej gminie mogliśmy posmakować kilku smaków (gryczany, akacjowy, lipowy, wielokwiatowy, rzepakowy) z Jego Pasieki „Pod Bocianem”, za co serdecznie dziękujemy. Ostatnim punktem naszego spotkania było wspólne przygotowanie misiowych kanapek. Dziękujemy wszystkim dzieciom za wspólnie spędzony czas, a szczególne podziękowania kierujemy w stronę rodziców dzieci, za przywożenie ich do nas.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i przesyłamy misiowe pozdrowienia.
autor: Ewa Grzelak

Fotorelacja