Ferie z MultiOsadą dzień IV – dzień gier planszowych i multimedialnych

Miniony poniedziałek był dniem gier planszowych oraz multimedialnych. Była to wspaniała integracja podczas gier wymagających logicznego myślenia, kreatywności i zaangażowania. Nie zabrakło dobrze wszystkim znanych Scrabble ale również nowości np. UNO, Gorący ziemniak, 5 sekund czy Zgadnij kto to? Nasi podopieczni byli bardzo zaangażowani, niektórzy z nich przynieśli nawet swoje ulubione gry. Oczywiście dzieci mogły również korzystać z naszego XBOXA i spróbować swoich sił w nowoczesnych grach multimedialnych. W chwili przerwy wyszliśmy cieszyć się białym puchem na naszym terenie. Każdy próbował zbudować jak najpiękniejszego, najwyższego i najbardziej kreatywnego bałwana. Twórcze prace możecie Państwo oglądać w naszej galerii. Zachęcamy do wspólnego spędzania czasu podczas ferii w MultiOsadzie.

Fotorelacja


Ferie z MultiOsadą 2019 dzień V – Wyjazd do Happy Parku

Gdy za oknem śnieg i deszcz trzeba szukać innych alternatyw dla naszych milusińskich by aktywnie spędzić czas. W środę 6 lutego wybraliśmy się do Happy Parku w Stróżewku i to właśnie tam nasze dzieciaki mogły wyładować swoją energię. Do dyspozycji dzieci była przestrzeń ponad 1600 m2, na której znajdowały się wysokie domki, kręte ścieżki, trampoliny, baseny z kulkami, i wiele innych różnorodnych atrakcji, które trafiły w ich upodobania, wywołując uśmiech na twarzy oraz niezapomniane przeżycia. Happy Park w Stróżewku to miejsce, w którym najmłodsi aktywnie i zdrowo ćwiczą swoje umiejętności jak również koordynację wzrokowo-ruchową i integrują się z rówieśnikami.
Po długotrwałej zabawie kiedy zaczynało brakować sił, zostaliśmy zaproszeni do posilenia się w kawiarni, w której czekał mały ciepły posiłek, orzeźwiające soki i napoje.
Dużo ruchu, śmiechu i zabawy. Tak możemy podsumować ten bajeczny dzień.

Fotorelacja

Ferie z MultiOsadą 2019 – dzień VI

Wszystko co dobre szybko się kończy…za nami ostatni dzień spotkań w ramach Ferii Zimowych z MultiOsadą. Na zakończenie naszych spotkań zaprosiliśmy wszystkich uczestników na bal kostiumowy oraz wspólne ognisko. Kto powiedział, że ognisko odpala się letnią porą, a czas zabaw tanecznych to wieczór, oczywiście był w błędzie! My bawiliśmy się wyśmienicie. Wspólne pieczenie kiełbasek, zabawa taneczna oraz konkurencje taneczne dzieci, sprawiły, że ten dzień był bardzo wyjątkowy! Kogóż to u nas nie było…odwiedziły nas księżniczki, czarownice, myszki, góralki, sportowcy, goryle, postacie z komiksów i wiele wiele innych wspaniałych bajkowych bohaterów. Wspólne zabawy animacyjne poprowadził Minionek i Smerfetka, a w czasie odpoczynku mieliśmy okazję posilić się małym słodkim poczęstunkiem.
Dziękujemy wszystkim dzieciom za wspólnie spędzone chwile podczas ferii zimowych, życzymy Wam dużo sił i zapału do nauki w nowym semestrze szkolnym…no i oczywiście do zobaczenia na warsztatach sobotnich, które już w najbliższą sobotę.

Fotorelacja