NIVEA już po raz 5. buduje wyjątkowe Podwórka w całej Polsce.
Pielęgnując wartościowe i wspólne spędzanie czasu, marka zachęca do zabawy dzieci i rodziców, szkoły, spółdzielnie oraz wspólnoty mieszkaniowe zarówno z mniejszych, jak i większych miejscowości. W ten sposób NIVEA jest blisko polskich rodzin nie tylko dzięki swoim produktom, ale także dzięki pielęgnowaniu talentów dzieci.

To właśnie dla nich w tym roku zostanie wybudowanych kolejnych 20 Podwórek Talentów NIVEA!


Gmina Mała Wieś również przystąpiła do konkursu, wyznaczając następującą lokalizację:
Samorządowe Przedszkole z Oddziałem Integracyjnym w Małej Wsi ul. Jana Kochanowskiego 17, 09-460 Mała Wieś.

Wybór zwycięzców ogłoszonego konkursu zostanie dokonany w oparciu o głosowanie internetowe, które będzie trwało od 22 kwietnia 2019 r.  do  20 czerwca 2019 r. do godziny 23.59.59.

Jak głosować: Wystarczy wejść na stronę: https://podworko.nivea.pl/ranking?province_id=&district_id=&city=Mała+Wieś i oddać swój głos!!

Można też pobrać dedykowaną aplikację na telefon z androidem https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.goldensubmarine.podworka.talentow2019

UWAGA! Każdy z was codziennie będzie mógł oddać jeden głos !!

Nagrodą jest wybudowanie placu zabaw, który posłuży dzieciom uczęszczającym do Samorządowego Przedszkola z Oddziałem Integracyjnym w Małej Wsi.

Serdecznie zapraszamy do głosowania !
Liczy się każdy głos!
Wszystko jest w Waszych rękach, to właśnie WY w plebiscycie online zdecydujecie, czy w Gminie Mała Wieś powstanie „PODWÓRKO TALENTÓW NIVEA 2019”.
Bardzo prosimy o wsparcie i liczymy na pełną mobilizację.

RAZEM możemy więcej!