Za nami piękny, słoneczny i bardzo kolorowy dzień, jakim był Dzień Dziecka w MultiOsadzie. Podczas niedzielnego pikniku, tak jak obiecaliśmy atrakcji nie zabrakło. Spotkanie rozpoczęliśmy od wspaniałego pokazu Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu naszej Gminy. Specjalnie na ten wyjątkowy dzień OSP w Małej Wsi, OSP przy SUR w Małej Wsi oraz OSP Zakrzewo Kościelne przygotowały pokaz ratownictwa podczas wypadku drogowego. Dzieci mogły również z bliska zobaczyć pojazdy i sprzęt jakim dysponują jednostki. Atrakcją była również kurtyna wodna. Kolejnym punktem programu był spektakl przygotowany przez wspaniałych rodziców i nauczycieli dzieci ze Szkoły Podstawowej w Podgórzu. „Rzepka…na wesoło” w ich wykonaniu była po prostu rewelacyjna, otrzymali za nią ogromne brawa od publiczności. Następnie Animatorzy Metrum Event zaprosili dzieci na teatrzyk interaktywny „Papuga Pleciuga”, która wspólnie z naszymi milusińskimi pakowała walizki na wakacje. Kolejna atrakcją był koncert muzyczny Dedee&Tonio, który porwał wszystkich do wspólnej zabawy. Przypominamy, że koncert był prezentem Wójta Gminy Mała Wieś, który wylicytował go podczas WOŚP w Małej Wsi i przekazał na ręce dyrektor MultiOsady z przeznaczeniem na obchody Dnia Dziecka w naszej gminie. Dla dzieci czekały również takie atrakcje jak Zwierzakoluby (egzotyczne zwierzęta), malowanie twarzy, plecenie warkoczy afrykańskie, balony w formie kwiatów, zwierzaków czy mieczy, warsztaty plastycznie, konkursy i wspólne zabawy oraz darmowa wata cukrowa, popcorn i napoje granity, które chłodziły wszystkich w ten bardzo upalny dzień.

Bardzo dziękujemy wszystkim milusińskim i ich rodzicom za przybycie i super zabawę…Wasze zadowolone buzie są dla nas największą radością.
Dziękujemy Panu Wójtowi Gminy Mała Wieś za wsparcie finansowe, dziękujemy Gminnej Komisji rozwiązywania Problemów Alkoholowych na ufundowanie nagród dla dzieci. Ogromne podziękowania dla Strażaków z OSP Mała Wieś, OSP przy SUR w Małej Wsi oraz z OSP Zakrzewo Kościelne, dziękujemy za świetny pokaz oraz pomoc podczas porannych przygotowań. Dziękujemy bardzo rodzicom i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej w Podgórzu…Rzepka w Waszym wykonaniu zostanie w naszych pamięciach na długi długi czas. Gratulujemy pomysłu i odwagi! BRAWO WY! Dziękujemy również ekipie z SP ZOZ w Małej Wsi, którzy zagwarantowali zabezpieczenie medyczne podczas naszego pikniku. Serdecznie dziękujemy również niezastąpionym zaprzyjaźnionym Animatorom z Grupy Metrum Event, dzięki którym zabawa zawsze jest najlepsza.

Ogromną moc wdzięczności kierujemy w stronę Pani Patrycji Rakowieckiej z Balonowych Inspiracji, która, udzieliła nam swojego wsparcia, przygotowując bezpłatnie balonową dekorację.

Dziękujemy wszystkim, którzy w najmniejszym stopniu przyczynili sie do przygotowania naszego niedzielnego koncertu. Mamy nadzieje, że spędziliście z nami radosne chwile, które na dłuższy czas zostaną w waszych sercach.

Fotorelacja:  [KLIK]

autor: Ewa Grzelak
Dyrektor GCK MultiOsada