W niedzielę 25 lipca na Boisku Sportowym im. Rafała Kozickiego w Małej Wsi odbyły się rozgrywki V Turnieju Piłki Plażowej w Małej Wsi o puchar Wójta Gminy Mała Wieś, organizatorem którego było Gminne Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi.

W Turnieju Piłki Plażowej udział wzięło 5 drużyn. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali niezastąpieni Sędziowie Pan Sławomir Kordulasiński z Małej Wsi oraz Pan Henryk Czarnecki z Dzierżanowa. Dziękujemy serdecznie za bezinteresowną pomoc i pracę na rzecz lokalnej społeczności!

Serdecznie dziękujemy Wójtowi Gminy Mała Wieś Panu Zygmuntowi Wojnarowskiemu za objęcie Honorowym Patronatem naszych rozgrywek.

Wszyscy uczestnicy otrzymali medale i pamiątkowe dyplomy.

Drużyny zwycięskie otrzymały puchary, a byli to:

I miejsce- U.K.S. GROT MAŁA WIEŚ

II miejsce- PANCHO TEAM

III miejsce- A.C. PAJACE

Wszystkim uczestnikom Gratulujemy. Dziękujemy za odwagę i wspólnie spędzony czas. Dziękujemy za dobre humory i przede wszystkim zdrową rywalizacja, która była po prostu super zabawą! Do zobaczenia za rok!

V Turnieju Piłki Plażowej w Małej Wsi o puchar Wójta Gminy Mała Wieś - medale V Turnieju Piłki Plażowej w Małej Wsi o puchar Wójta Gminy Mała Wieś - drużyny