W piątkowy wieczór 30 lipca spotkaliśmy się po raz kolejny na seansie filmowym Kina pod Gwiazdami przed Gminnym Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi. Ogromnie nam miło, że ta forma spędzania wolnego czasu cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Na seans po raz kolejny przyszło mnóstwo osób.

Nasz seans rozpoczęliśmy od wyświetlenia kilku znanych teledysków z gatunku muzyki rozrywkowej. Następnie rozpoczęła się projekcja filmu obyczajowego pt. „Cudowny chłopak”. Film ten opowiada o losach 10 -letniego Auggiego, który urodził się z licznymi deformacjami twarzy. Chłopiec dotąd uczył się w domu jednak zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwykłego chłopca i nie stanie się on sensacją czy też „dziwadłem” dla wielu osób. Nie zawsze jest jednak tak kolorowo i Auggie często jest wyśmiewany przez rówieśników. Wszystko się jednak zmienia kiedy zaprzyjaźnia się z uroczą Summer, która potrafi dostrzec coś więcej w chłopcu niż tylko nietypowy wygląd. Misją filmu staje się pokazanie ludziom, że prawdziwe piękno nie kryje się w wyglądzie, lecz w głębi duszy.

I pamiętajcie „Wszyscy powinniśmy przynajmniej raz w życiu dostać owację na stojąco, bo przecież każdy z nas zwycięża ten świat…”. (ten Cytat z filmu utkwił nam w sercu najbardziej).

Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. W imieniu Wójta Gminy Mała Wieś Pana Zygmunta Wojnarowskiego, Gminnego Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi oraz  Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych  zapraszamy na ostatni wakacyjny seans, który odbędzie się 20 sierpnia.

Kino pod Gwiazdami   Kino pod Gwiazdami