Drodzy Czytelnicy Biblioteki Publicznej w Małej Wsi.

GCK MultiOsada- Biblioteka Publiczna ma dla Was kolejną porcję nowości wydawniczych. Wakacje to idealny czas na nadrobienie zaległości czytelniczych.

Na bibliotecznych półkach czekają na Was: kryminały, sensacje, thrillery oraz ciesząca się dużą popularnością w okresie wakacyjnym literatura obyczajowa zarówno współczesna jak i historyczna.

Oto kilka wybranych tytułów kryminałów i thrillerów:

,,Pogorzelisko” – Kaszyńska M.

,,Dziewczyna która klaszcze” – Kozioł T.

,,Śmiertelna rozpacz” – Ragan T.R.

,,Fatalne kłamstwo” – Keogh V.

,,Zaginiona kobieta” – Kubica M.

,,Oszustka” – Brown J.

,,Krawiec” – Szydeł M.

,,Wybaczam Ci” – Mróz R.

,,Blizny przeszłości” – Mirek K.  Świetny thriller psychologiczny o strasznych tajemnicach, które kryją małe miasteczka. Poruszający obraz rodzinnej tragedii. Historia o zemście, tajemnicy sprzed lat i silnej młodej, niezwykle ciekawej bohaterce.

,,Wołyńska gra” – Białowąs J.  Fabuła tej książki jest pełna zwrotów akcji, przewijają się wątki   sensacyjno-kryminalne, poza tym mamy przekonującą genezę ruchów nacjonalistycznych.

Z literatury obyczajowej polecamy nowości:

,,Srebrna łyżeczka” – Witkiewicz M.

,,Dotyk” oraz ,,Zmysły” – Gołębiewska I.

,,Kłamstwa od serca” – Giffin E.

,,Wyzwolona” – Palmer D.

,,Włoskie love story” – Sońska N.

,,Wszyscy pragnęliśmy miłości” – Jeż A.   Jest to opowieść o zakazanym uczuciu w mrocznych czasach wojny. O trudnych wyborach, winie, ale przede wszystkim o wybaczaniu i wielkiej sile miłości.

,,Pomiędzy wzgórzem a doliną” – Kosiba J.  W powieści tej przedstawiona jest mroczna historia, która niegdyś rozegrała się pomiędzy dwiema rodzinami i dwoma domami  położonym na wzgórzu pałacem i ulokowanej w dolinie drewnianej chatce.

Zakupiono także książki dla młodszych i starszych dzieci są wśród nich powieści przygodowe, bajki z ulubionymi bohaterami oraz komiksy.

Szczególnie polecamy serię ,,Szkoła szpiegów” Gibbsa Stuarta. Jest to seria książek o zwariowanych przygodach młodego szpiega z przypadku oraz jego koleżanek i kolegów z Akademii Szpiegostwa. Pełna zwrotów akcji i humoru powieść , która przywodzi na myśl przygody Harry’ego Pottera.

Zapraszamy, każdy znajdzie dla siebie ciekawą książkę!