Serdecznie zapraszamy uczniów Szkół Podstawowych z terenu naszej gminy do wzięcia udziału w konkursie ekologicznym pn.”Makieta Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów”. Jesteśmy świadomi, że temat pracy jak i jej wykonanie nie jest proste, ale kto jak nie Wy? Zdradzimy Wam, że już za kilka dni na terenie Gminnego Centrum Kultury MultiOsada w Małej również powstanie taki mały punkt selektywnej zbiórki odpadów. Będą kolorowe kosze w tym również kosz na zużyte baterie oraz kolorowa tablica informacyjna. Ale póki co jesteśmy ciekawi waszej wizji takiego miejsca? Pamiętajcie, że taki punkt może być kolorowy i przyjazny oku. Zapraszamy do udziału.

Projekt dofinansowano ze środków programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundacja „Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej – Młodzi Razem” i Powiatu Płockiego.

Pliki do pobrania

Informujemy, iż w związku z remontem przyłącza wodociągowego na wodociągu gminnym w miejscowości Brody Małe w dniu 05.12.2022 r. w godzinach 9-13 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody  w miejscowościach Brody Małe, Gałki Stare, Gałki Nowe, Chylin, Niździn.