9 kwietnia przed budynkiem Gminnego Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi odbyła się wyjątkowa akcja ekologiczna pn. „Zielona Gmina”, podczas której w zamian za odpady takie jak baterie, makulatura oraz puszki aluminiowe, otrzymać można było piękne drzewko takie jak świerk, sosna, thuja, jawor, brzoza, grab.

Drzewka rozdawane podczas sobotniej akcji nieodpłatnie zostały przekazane przez Nadleśnictwo w Płocku- Szkółka Leśna w Gałkach, za co w tym miejscu serdecznie DZIĘKUJEMY. Szczególne podziękowania dla Pani Ani Mosakowskiej ze Szkółki Leśnej w Nowych Gałkach, która koordynowała całą akcję i wraz z pracownikami przygotowała ponad 2 tys. pięknych drzewek. Dziękujemy również uczennicom Szkoły Podstawowej w Małej Wsi Weronice Latarskiej i Julii Kołodziejczyk, które z ogromnym oddaniem i zaangażowaniem uczestniczyły w rozdawaniu drzewek.
Podczas sobotniego spotkania zbierane były także nakrętki, które zasiliły nasze gminne serducho. Przypominamy, że nakrętki przekazywane są na cele charytatywny.
Jest nam niezmiernie miło, że Akcja Ekologiczna „Zielona Gmina” po raz kolejny cieszyła się tak dużym zainteresowaniem. Do zobaczenia za rok!

Fotorelacja