Wszyscy czekamy na Boże Narodzenie, ten niezwykły czas, kiedy możemy zatrzymać się na chwilę i  kupić na tym, co najważniejsze. Wspólnemu świętowaniu sprzyja wspólne kolędowanie.  Zwyczaj śpiewania kolęd to tradycja, jeden z najbardziej utrwalonych w naszym kraju sposobów świętowania Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Dlatego też chcielibyśmy, zaprosić mieszkańców naszej gminy do wspólnego kolędowania z piosenkarką znaną i lubianą.
W imieniu Wójta Gminy Mała Wieś Zygmunta Wojnarowskiego oraz Gminnego Centrum Kultury  MultiOsada w Małej Wsi, serdecznie zapraszamy 8 stycznia 2023 (niedziela) o godzinie 16.00 do Sali Bankietowej w Małej Wsi „Pod Trąbami” na koncert Świąteczny Haliny Frąckowiak.
Halina Frąckowiak to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich piosenkarek, obdarzona niesamowicie ciepłym głosem. Absolutna indywidualność. Należy do grona piosenkarek które komercję, bylejakość, omijały szerokim krokiem. Jako jedna z niewielu nie bała się szokować, nie tylko ubiorem ale też doborem repertuaru. Któż z nas nie zna jej największych przebojów takich jak: Mały Elf, Papierowy Księżyc, Dancing Queen czy Serca Gwiazd.   Podczas Noworocznego Koncertu usłyszymy w jej wykonaniu zarówno najpiękniejsze polskie kolędy, jak również autorskie utwory. Jesteśmy pełni nadziei, że będzie to piękny, niepowtarzalny koncert, który na długo pozostanie w naszych sercach i pamięci. SERDECZNIE ZAPRASZAMY