„Jeśli potrafisz rozśmieszyć kobietę, możesz z nią zrobić wszystko” – Brigitte Bardot

To nasze przewodnie hasło Gminnych Obchodów Dnia Kobiet w MultiOsadzie, które świętowaliśmy już 5 marca. Na zaproszenie Wójta Gminy Mała Wieś Zygmunta Wojnarowskiego oraz Gminnego Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi na scenie w sali widowiskowej GCK MultiOsada w Małej Wsi wystąpił Kabaret Czwarta Fala.

Kabaret Czwarta Fala- formacja młodego pokolenia, istniejąca od września 2009 roku, w skład której wchodzą dwaj panowie – Mateusz Lewkowicz oraz Damian Lebieda Twórcy hitu „Wieśka Tico”, który na YouTube osiągnął grubo ponad 50 milionów wyświetleń, „Mój Passat robi we wsi szum” (ponad 70 milionów wyświetleń, co sprawia, iż jest on najpopularniejszą parodią w historii polskiego Internetu), jak również innych utworów, które zna cała Polska. Wiodącą postacią na ich kanale jest Janusz, którego przygody, z zapartym tchem, śledzą miliony Polaków. Znani również ze skeczy o dwóch nierozgarniętych dresiarzach – Kloca i Wentyla. Młodzi, pełni pozytywnej energii, zawsze gotowi na interakcje z widownią.

Było to niesamowite wydarzenie! Po pierwsze, pierwszy raz w historii MultiOsady gościliśmy polski znany kabaret, a po drugie pierwszy raz gościliśmy również tyle roześmianych KOBIET! Po spotkaniu z naszymi gośćmi „Kabaretem Czwarta Fala”, panie z SKW Malwa zaprosiły uczestników na słodki poczęstunek, podczas którego był czas na rozmowy i wspomnienia najlepszych „tekstów” wieczornych skeczy.

Dziękujemy wszystkich uczestnikom za wspólnie spędzony czas!

Zdjęcia: https://www.facebook.com/photo?fbid=588914249933826&set=pcb.588971373261447