Urząd Gminy w Małej Wsi organizuje w dniu 16 września 2023 r. (sobota) wyjazd do Skierniewic na Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw. Jest to ogólnopolskie dwudniowe święto organizowane od 1977 r. w Skierniewicach przez władze miasta, przy współudziale Instytutu Sadownictwa i Kwiaciarstwa, Instytutu Warzyw oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Planowany wyjazd godz. 7:30, powrót godz. 17:00.

Podczas obchodów odbywają się Targi Ogrodniczo-Rolne, a zwiedzający mogą zobaczyć kompozycje kwiatowe, wyhodowane odmiany roślin i warzyw, uzyskać informacje o uprawie warzyw i roślin ozdobnych, nabyć publikacje z zakresu warzywnictwa, ogrodnictwa, sadownictwa, a także nasiona, sadzonki warzyw i roślin ozdobnych oraz sprzęt ogrodniczy. Obchody uświetnione są występami zespołów artystycznych. Wyjazd organizowany jest dla Rolników i Mieszkańców tutejszej gminy.

Zapisy na wyjazd do dnia 13.09.2023r. oraz szczegółowe informacje n/t wyjazdu można uzyskać w Urzędzie Gminy w Małej  Wsi  w pokoju nr 6, tel. 24/ 269 79 79.