Trzeciego grudnia (niedziela), sala widowiskowa w Gminne Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi ponownie wypełniła się po brzegi, a to za sprawą wyjątkowego spektaklu i niecodziennego gościa, który tego dnia właśnie w MultiOsadzie świętował swoje Imieniny! Mowa oczywiście o Świętym Mikołaju.

Czas oczekiwania na upragnionego gościa wypełnili aktorzy z Teatr Katarynka – Bajki Stają Się Rzeczywistością wystawiając cudowny musical pt. „Polarna przygoda”. Była to komediowa bajka o przygodach dwóch szalonych pingwinów Bolka i Loli, uwielbiających rock&rolla. Przez swą nierozwagę obudzili polarnego potwora, który okazuje się zwykłym, zaplątanym w śmieci ptakiem. Pojawił się pomocny polarnik, który pomógł mu wyjść z tarapatów. Dzieci dowiedziały się, że lód niestety bywa zdradliwy. Bajka pokazała nam również ile dobrych rzeczy zależy od człowieka, żyjącego w zgodzie z przyrodą.

Po barwnym widowisku i koncercie utworów świątecznych nadszedł czas na długo wyczekiwane spotkanie z Mikołajem. Gościa specjalnego powitali uczestnicy koncertu, wspólnie śpiewając i tańcząc pod sceną, żeby Mikołaj usłyszał, że w MultiOsadzie czekają na niego grzeczne i radosne dzieci. Oczywiście, nie trzeba było długo czekać na jego wizytę.

Spotkanie z Mikołajem, pamiątkowe zdjęcia, a do tego słodkie upominki były fantastyczną niespodzianką dla naszych milusińskich.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i wspólną mikołajkową zabawę.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Zarządu Vistula Bank Spółdzielczy. Dziękujemy za przekazane słodkości, które bardzo wzbogaciły nasze niedzielne spotkanie.

Organizatorami tego świątecznego przedsięwzięcia dla najmłodszych mieszkańców Gminy było Gminne Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi i Wójt Gminy Mała Wieś Zygmunt Wojnarowski.

Fotorelacja: https://www.facebook.com/MultiOsada/posts/pfbid0TiJVtkmCcm2nbgr9FhtiCHKF4pFd81GQbuJKsuPB4i7xesCBu4P8idy46SfTZj86l?notif_id=1701776097549683&notif_t=feedback_reaction_generic&ref=notif