Zaproszenie na koncert Lecha Dyblika

Urząd Gminy w Małej Wsi serdecznie zaprasza na bezpłatny koncert profilaktyczny, który odbędzie się 9 grudnia 2019 r. o godzinie 16.00, w podziemiach Szkoły Podstawowej im. W. H. Gawareckiego w Małej Wsi. Swój program artystyczny zaprezentuje Państwu Lech Dyblik – aktor znany z takich produkcji jak: „Świat według Kiepskich”, „Druga szansa” czy „Wołyń”. (więcej…)

Otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych w zakresie pomocy społecznej tj. na prowadzenie Dziennego Domu Senior + w Małej Wsi ul. Płońska 2 i Dziennego Domu ,,Senior +” w Małej Wsi ul. Warszawska 53

Informujemy, że zostały ogłoszone dwa otwarte konkursy ofert na realizację w 2020 roku zadań publicznych w zakresie pomocy społecznej tj. na prowadzenie Dziennego Domu Senior + w Małej Wsi przy ul. Płońskiej 2 i Dziennego Domu ,,Senior+” w Małej Wsi przy ul. Warszawskiej 53 . Szczegóły w BIP.

Spotkanie informacyjne dla mieszkańców w sprawie rozbudowy drogi krajowej nr 62

Zapraszamy mieszkańców Gminy Mała Wieś na spotkanie informacyjne dotyczące rozbudowy drogi krajowej nr 62 w związku z realizacją na zlecenie Głównej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zadania pn. ,,Koncepcja rozbudowy drogi krajowej nr 62 na odcinku Płock-Wyszogród wraz z uzyskaniem Decyzji o Środowiskowych Uwarunkowaniach”. Celem spotkania będzie omówienie rozwiązań projektowych przyjętych w Koncepcji Programowej. Spotkanie odbędzie się w dniu 10 grudnia 2019 roku (wtorek) o godz. 17.00 w Urzędzie Gminy Mała Wieś ul. Jana Kochanowskiego 1, 09-460 Mała Wieś na sali konferencyjnej.

 

Wspólne kolędowanie z Olgą Szomańską

Okres bożonarodzeniowy to czas szczególny dla wszystkich, to taka magiczna pora szeroko rozumianego oczekiwania, to chwile radości i nadziei, czas wzajemnej życzliwości i bliskości. Wspólnemu świętowaniu sprzyja kolędowanie nie tylko przy rodzinnym stole, ale również w szkołach, kościołach, domach kultury, gdzie można poczuć świąteczną atmosferę życzliwości, wspólnoty i pojednania. (więcej…)

Mecz V ligi tenisa stołowego pomiędzy UKS GROT Mała Wieś a ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki

Zarząd UKS „GROT” Mała Wieś serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Mała Wieś na mecz V-tej ligi tenisa stołowego między UKS GROT Mała Wieś a ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki dnia 1.12.2019 roku (niedziela) w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi. Mecz rozpocznie się ok. godz. 11.00. (więcej…)

Zapraszamy do udziału w Bożonarodzeniowym konkursie plastycznym pn. „Łańcuch Choinkowy”

Wszyscy lubimy Święta Bożego Narodzenia, z utęsknieniem czekamy na choinkę, kolędy i pierwszą gwiazdkę na niebie w wigilijny wieczór. Chcąc jeszcze bardziej wprowadzić Was kochani w ten cudowny świąteczny nastrój serdecznie zapraszamy rodziny z terenu naszej gminy do udziału w konkursie plastycznym „Łańcuch Choinkowy”. (więcej…)

XXII Biesiada Pieśni Patriotycznej w Węgrzynowie

W imieniu własnym, Wójta Gminy Mała Wieś Pana Zygmunta Wojnarowskiego oraz sołectwa Węgrzynowo serdecznie wszystkim dziękujemy za udział w XXII Biesiadzie Pieśni Patriotycznej w Węgrzynowie. Jest nam niezmiernie miło, że zechcieli Państwo razem z nami uczcić tą jakże ważną dla nas wszystkich Polaków rocznicę 101 lat od Odzyskania Niepodległości przez Polskę. (więcej…)

Bezpłatne szkolenia dla mieszkańców Gminy Mała Wieś w zakresie obsługi komputera i wykorzystywania internetu w życiu codziennym

Chcesz nauczyć się podstawowej obsługi komputera? Chcesz wykorzystywać Internet w życiu codziennym? Krajowa Izba Gospodarcza i Urząd Gminy Mała Wieś zapraszają mieszkańców Gminy Mała Wieś na szkolenia.

W czasie szkoleń dowiesz się jak bez wychodzenia z domu:
⦁ umówić się na wizytę do lekarza,
⦁ załatwiać sprawy urzędowe,
⦁ zrobić zakupy,
⦁ korzystać z portali społecznościowych,
⦁ rozwijać swoje hobby i zainteresowania,
⦁ planować przejazdy i podróże,
⦁ zdobywać wiedzę o gminie, kraju i świecie. (więcej…)

Gminne obchody 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

11 listopada 1918 roku, po 123 latach zaborów, nasz kraj odzyskał suwerenność. Podczas dorocznych obchodów święta niepodległości czcimy pamięć tych, którym zawdzięczamy wolną ojczyznę. Obchody Gminnego Święta Niepodległości w Gminie Mała Wieś rozpoczęła o godzinie 10.00 msza święta w intencji  Ojczyzny, odprawiona w kościele parafialnym p.w.św. Maksymiliana Kolbego w Małej Wsi. (więcej…)

Content | Menu | Access panel