11 marca w Polsce obchodzony jest Dzień Sołtysa. Z tej okazji  w Urzędzie Gminy Mała Wieś dnia 9 marca 2018 r. odbyło się spotkanie z sołtysami. Świętowanie tej uroczystości ma na celu okazanie wdzięczności i szacunku sołtysom za ich pracę oraz zwrócenie uwagi społeczeństwa na rolę sołtysa w polskiej wsi.
Wójt Gminy Mała Wieś Zygmunt Wojnarowski złożył życzenia obecnym sołtysom oraz wręczył podziękowania w formie statuetki za pełną zaangażowania pracę na rzecz samorządu Gminy Mała Wieś.
Dzisiejsze spotkanie dało możliwość podkreślenia roli sołtysów w społeczeństwie i podsumowania ich działalności. Było okazją, aby wyrazić uznanie za codzienną pracę, za godne reprezentowanie mieszkańców, za wsłuchiwanie się w ich potrzeby oraz za wkład w rozwój lokalnych społeczności.

autor: Wanda Dębska

Galeria zdjęć

Informujemy, iż w związku z remontem przyłącza wodociągowego na wodociągu gminnym w miejscowości Brody Małe w dniu 05.12.2022 r. w godzinach 9-13 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody  w miejscowościach Brody Małe, Gałki Stare, Gałki Nowe, Chylin, Niździn.