Znamy już wyniki naszego Konkursu na Rodzinną Palmę Wielkanocną! Nasze szanowne Jury w składzie: Sekretarz Urzędu Gminy Mała Wieś Pani Jadwiga Nowatkiewicz, Radna Powiatu Płockiego Pani Jadwiga Milewska oraz Dyrektor Samorządowego Przedszkola w Małej Wsi Alicja Białecka spotkało się dziś z nie łatwym zadaniem. Wszystkie Palmy wykonane przez naszych uczestników są piękne i wyjątkowe.

Po długich naradach jury konkursowe zdecydowało:
I miejsce przyznane zostało rodzinie Józwik z Małej Wsi. Rodzinę reprezentuję Pani Magdalena Józwik
II miejsce zajęła Palma rodziny Szymańskich z Niździna, którą reprezentuje Pani Elżbieta Szymańska
III miejsce należy do rodziny Kurpiewskich ze Starych Święcic. Rodzinę reprezentuje Pani Anna Kurpiewska

Wszyscy pozostali uczestnicy zajęli zaszczytne IV miejsce. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Dziękujemy również naszemu drogiemu jury konkursowemu, za poświęcony czas. Wiemy że, decyzja nigdy nie jest łatwa.

Po odbiór nagród wszystkich uczestników konkursu, których było 16, zapraszamy w środę 28.03.2018 od godziny 10.00 do Gminnego Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi.
Zwycięska Palma przekazana została dla Parafii św. Maksymiliana Kolbego w Małej Wsi. Wszystkie pozostałe prace znajdują się na wystawie w Gminnym Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi. Serdecznie zapraszamy do oglądania.

autor: Dyrektor GCK MultiOSada – Ewa Grzelak

Fotorelacja