W związku z dużym zainteresowaniem półkoloniami letnimi w naszej gminie udało się pozyskać dodatkowe miejsca. Dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Gminy Mała Wieś zapraszamy na drugi turnus dzieci i młodzież, których rodzice (lub rodzic) posiada ubezpieczenie w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w pełnym zakresie (jednocześnie w zakresie emerytalno-rentowym oraz wypadkowym, chorobowym  i macierzyńskim) lub pobiera rentę bądź emeryturę z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

W ramach półkolonii letnich zapraszamy dzieci i młodzież do 16 roku życia z terenu naszej gminy  na  10 wyjazdów edukacyjno – rekreacyjnych w terminach:

I turnus      9 lipca – 20 lipca

II turnus   23 lipca – 3 sierpnia

  • zajęcia rekreacyjne w parku linowym
  • zajęcia rekreacyjne na basenie Podolanka
  • seanse w kinie Helios
  • zajęcia rekreacyjne na kręgielni
  • zajęcia rekreacyjne – laserowy paintball
  • zajęcia rekreacyjne w Aquaparku
  • zajęcia edukacyjno – rekreacyjne w ZOO

zapisy – tel.  880629416