Ferie z MultiOsadą dzień I – Warsztaty plastyczne
Ferie z MultiOsadą rozpoczęliśmy od zabaw integracyjnych, podczas których mieliśmy okazję się bliżej poznać. Każdy z uczestników mógł powiedzieć parę słów o sobie, co lubi, gdzie mieszka, do której klasy uczęszcza. Integracja dzieci miała swoje odzwierciedlenie podczas drugiej części spotkania czyli warsztatów plastycznych, podczas których wszyscy sobie nawzajem pomagali. Wykonywaliśmy przeróżne ozdoby z masy porcelanowej, która jest bardzo miękka, idealna do zajęć manualnych. Dzieci tworzyły między innymi śnieżynki, gwiazdki czy bałwanki. Wszystko to, co kojarzy im się z feriami zimowymi. Dziękujemy za tak liczne przybycie na pierwsze zajęcia i zachęcamy do udziału w kolejnym zimowych atrakcjach, których przez najbliższe dwa tygodnie nie zabraknie w MultiOsadzie.

Fotorelacja

Ferie z MultiOsadą dzień II – wyjazd do teatru
W środę 30 stycznia w ramach ferii z MultiOsadą mieliśmy przyjemność gościć w Teatrze Dramatycznym im. J. Szaniawskiego w Płocku. Nasi milusińscy oglądali spektakl pt. Królewna Śnieżka”. Jest to jedna z najpopularniejszych baśni braci Grimm opowiadająca o Królewnie, która zmuszona do ucieczki przed złą macochą, trafia do leśnego domu krasnoludków. Dobrze znaną wszystkim baśń gra dwudziestoosobowa grupa płockich aktorów w reżyserii Karola Suszki. O prawdziwie baśniowy klimat zadbał scenograf Marian Fiszer, a całości dopełniają przepiękne piosenki ze znanej wersji animowanego filmu Walta Disneya. Oglądając pełen humoru spektakl mogliśmy się przenieść w zaczarowany świat bajek. Po spektaklu mieliśmy niebywałą przyjemność porozmawiania z aktorami oraz zrobienia wspólnego zdjęcia. Dziękujemy wszystkim za mile spędzony czas.

Fotorelacja


Ferie z MultiOsadą dzień III – Warsztaty kulinarne
Trzecie spotkanie podczas ferii z MultiOsadą było pełne emocji, a to za sprawą szczególnego gościa. Nasze zaproszenie przyjęła uczestniczka programu telewizyjnego Bake Of Ale Ciacho ale także mieszkanka naszej Gminy –  Pani Ania Kurpiewska.  Dzieci razem z Panią Ania przygotowywały orzeszki z pysznym czekoladowym nadzieniem oraz gofry z bitą śmietana, orzeszkami, owocami i innymi dekoracjami wedle własnego uznania. Uczestnicy sami robili ciasto na gofry, masę do orzeszków…. śmiechu przy tym było co nie miara. Podczas wspólnego przygotowywania posiłku nasi milusińscy mieli możliwość porozmawiania z Panią Ania o kulisach programu telewizyjnego, było wiele ciekawych pytań, na które Pani Ania odpowiadała w bardzo szczegółowy sposób. Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom piątkowych warsztatów kulinarnych a szczególnie Pani Ani za przyjęcie zaproszenia, był to dla nas zaszczyt gościć Panią w MultiOsadzie. Trzymamy kciuki za Panią w kolejnych odcinkach i życzymy powodzenia a wszystkich zainteresowanych zapraszamy do oglądania programu Bake Of Ale Ciacho w TVP 2 w każdą niedzielę o godzinie 15:15.  Powodzenia!

Fotorelacja