„Oddajemy elektrośmieci i zbieramy fanty dla naszych dzieci”

Samorządowe Przedszkole z Odziałem Integracyjnym w Małej Wsi przyłączyło się do projektu “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Akcja ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz prawidłowego gospodarowania odpadami.

Drodzy Państwo – oddając elektrośmieci wspieracie naszą placówkę edukacyjną! Dlaczego? Ponieważ w akcji nie ma przegranych – zyskuje każdy Uczestnik! W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny nasze przedszkole otrzyma bony wymienne na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci! Do akcji mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt.

Termin Akcji: od 8 do 24 lutego 2022 r.

Sprzęt zostawiacie Państwo przed budynkiem Samorządowego Przedszkola z Oddziałem Integracyjnym w Małej Wsi ul. Jana Kochanowskiego 17. Zachęcamy wszystkich do wzięcia czynnego udziału . Czekamy na jak największą ilość, w tym przypadku każdy kilogram ma znaczenie.