Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowych sportowych zajęciach w ramach realizowanego projektu „CROS(S)FITOWY JUNIOR”, które będą przede wszystkim świetną zabawy poprzez ruch.
Crossfit to uniwersalny program treningowy, przeznaczony dla każdej zdrowej osoby, niezależnie od poziomu sprawności fizycznej i doświadczenia i niezależnie od wieku. Zajęcia crossfit stały się bardzo popularne na całym świecie. I to nie tylko wśród osób dorosłych. Rodzice, którzy chcą, aby ich dziecko od najmłodszych lat uczyło się aktywności fizycznej, zaczynają właśnie od zapisywania ich na zajęcia crossfit. Moda ta dotarła do nas ze Stanów Zjednoczonych, gdzie crossfit dla dzieci stał się bardzo popularną formą spędzania czasu.
Zajęcia Crossfit, które odbędą się w MultiOsadzie skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku od lat 8 i przebiegać będą pod okiem doświadczonego instruktora sportowego Pani Patrycji Adamczyk.
W ramach projektu odbędą się 4 treningi, w cztery kolejne soboty rozpoczynając od 21 maja.
Dla uczestników przygotowane zostaną projektowe koszulki oraz zapewnimy wodę oraz małą przekąskę regeneracyjną.
Zapewniamy również niezbędny sprzęt  do zajęć.
Ilość miejsc ograniczona. Zapisy pod nr telefonu: 570-604-310
Projekt „Crossfitowy Junior” realizowany jest w ramach zadania publicznego o którym mowa w art.14 ust .1/ 2* Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r, ogłoszonego przez Wójt Gminy Mała Wieś, beneficjentem którego jest Ochotnicza Straż Pożarna w Małej Wsi, który realizuje przy współpracy z Gminnym Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi.