Okres świąteczny w naszym kraju trwa zdecydowanie dłużej niż same Święta Bożego Narodzenia. Naszą kilkuletnia tradycją stały się koncerty kolęd, które przedłużają nam ten magiczny czas wspólnego Świętowania. W niedzielę 21 stycznia o godzinie 16.00 Sala Koncertowa w Gminnym Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi wypełniała się po brzegi, witając gromkimi brawami naszych wyjątkowych gości, GANG MARCELA.
Gang Marcela kojarzy się przede wszystkim z okresem lat 80-tych, kiedy to takie piosenki jak: Tyle złamanych serc, Zaświeciła moja gwiazda, Znajdziemy pośród trosk, Ojciec żył tak jak chciał, Kto jeśli nie ty, Mężczyzna i łzy…, itp., itd., były stałymi „gośćmi” list przebojów, a także wielu telewizyjnych i radiowych programów oraz koncertów życzeń. Po kilku latach przerwy w latach 90′ powrócili na scenę i są na niej obecni do dziś. Pomimo upływu lat Gang Marcela nie traci na popularności i atrakcyjności, koncertuje licznie w kraju i za granicą oraz wciąż zaskakuje nowym, coraz bardziej dojrzałym repertuarem. Wydarzeniu w Gminnym Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi towarzyszyła podniosła, ale przede wszystkim radosna atmosfera. Wnętrze sali wypełniły nie tylko dźwięki wspólnie śpiewanych kolęd i pastorałek, ale także autorskich utworów naszych gości, tak dobrze znanych nam wszystkim.

W imieniu Wójta Gminy Mała Wieś i Gminnego Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi serdecznie dziękujemy wszystkim za tak liczną odpowiedź na nasze zaproszenie i wspólnie spędzony czas. Mocno wierzymy, że pozostanie on długo w naszej pamięci.

W noworocznym koncercie Gangu Marcela w Gminnym Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi uczestniczył Wójt Gminy Mała Wieś Zygmunt Wojnarowski, Pan Michał Orliński – Asystent Posła na Sejm RP Macieja Małeckiego, Radni Gminy Mała Wieś, Kierownicy Urzędu Gminy, Sołtysi oraz jak zawsze niezawodni mieszkańcy Gminy Mała Wieś. DZIĘKUJEMY!

Fotorelacja: https://www.facebook.com/MultiOsada/posts/pfbid02zWniVXg8hpBVhy1Emo3qRQjSpug5bWRzBErP5mzZirv96SYxDzqPPwKRTAfAeYNHl