Kolejne niezwykle klimatyczne spotkanie, jakim było piątkowe Kino pod Gwiazdami przed Gminnym Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi (02.07.2021r) już za nami. Bardzo się cieszymy, że ta forma spędzenia czasu wolnego, spotkała się tak dużym zainteresowaniem. Na seans  po raz kolejny przyszło mnóstwo osób. Wszystkie leżaki zajęte były już 30 minut przed rozpoczęciem seansu a my z przyjemnością organizowaliśmy dodatkowe miejsca.

Piątkowe Kino pod Gwiazdami

Nasz seans rozpoczęliśmy od wyświetlenia finału filmu przygód „Benji-ego,  który na szczęście zakończył się szczęśliwie.

Zaraz po nim wyświetlony został film „Mój przyjaciel szpieg”, który przedstawił przygody twardego jak granit agenta CIA, który po wielkiej w topie otrzymał misję ostatniej szansy. Ta misja miała 9 lat, nazywała się Sophie…wspólnie dostarczyli nam wielu pozytywnych emocji

Oczywiście planujemy już dla Was kolejny seans, o którym poinformujemy już niebawem.

Zadanie sfinansowane zostało ze środków Urzędu Gminy Mała Wieś. Dziękujemy Wójtowi Gminy Mała Wieś Panu Zygmuntowi Wojnarowskiemu oraz GKRPA za wspieranie naszych wakacyjnych ofert dla mieszkańców Gminy Mała Wieś.