Za nami piękny, słoneczny i bardzo kolorowy dzień, jakim był Piknik dla Dzieci przed Gminnym Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi. Podczas niedzielnego pikniku, tak jak obiecaliśmy atrakcji nie zabrakło. Spotkanie rozpoczęliśmy od spotkania z Papugą Pleciugą i interaktywnego przedstawienia ekologicznego. Następnie Strażacy z OSP Mała Wieś zaprosili dzieci na przygotowaną i sfinansowana przez nich wyjątkową atrakcję, jaką była PIANA! To co się działo nie w sposób opisać, z trudem udało nam się zaprosić naszych milusińskich z powrotem przed scenę, gdzie rozpoczął się właśnie koncert muzyczny Dedee&Tonio, którzy porwali wszystkich do wspólnej zabawy.

Piknik dla Dzieci przed MultiOsadą

Piknik dla Dzieci przed MultiOsadą

Strażacy z OSP Mała Wieś i MDP przy OSP Mała Wieś, byli z nami przez cały trwania pikniku, reprezentując swoje umiejętności z Ratownictwa Wysokościowego, którzy chętnie udzielali zainteresowanych cennych wskazówek.

O naszym pikniku usłyszały nawet dwie wyjątkowe Myszki- Myszka Miki i Minnie, które zaszczyciły nas swoją obecnością bawiąc się wspólnie z dziećmi. Myszka Miki i Minnie cieszyły się bardzo dużą popularnością, zarówno dzieci jak i dorośli chętnie robili sobie z nimi zdjęcia.  Dla dzieci czekało również wiele darmowych atrakcji jak, malowanie twarzy, plecenie warkoczy afrykańskich, balony w formie kwiatów, zwierzaków czy mieczy, kącik malucha, wata cukrowa, popcorn i napoje granity, które chłodziły wszystkich w ten bardzo upalny dzień.

Podczas Naszego Pikniku można było również podziwiać przepiękne rękodzieło Pani Haliny Nowackiej, Pani Zofii Krystek oraz Pani Katarzyny Grabarczyk, którym serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i przyjęcie naszego zaproszenia.
Dziękujemy Wójtowi Gminy Mała Wieś Panu Zygmuntowi Wojnarowskiemu oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za wsparcie finansowe podczas organizacji naszego spotkania.
Dziękujemy Staroście Powiatu Płockiego Panu Mariuszowi Bieńkowi za objęcie Honorowym Patronatem naszego Pikniku, wspierając go jednocześnie również finansowo.
Ogromne podziękowania kierujemy w stronę Strażaków z OSP Mała Wieś- Wasze wsparcie podczas niedzielnego spotkania jest nieocenione!!! Serdecznie dziękujemy również zaprzyjaźnionym Animatorom z Grupy Metrum Event, dzięki którym zabawa zawsze jest najlepsza.
Bardzo dziękujemy przede wszystkim milusińskim i ich rodzicom za przybycie i super zabawę. Wasze zadowolone buzie są dla nas największą radością.
Mamy nadzieje, że spędziliście z nami radosne chwile, które na dłuższy czas zostaną w waszych sercach.