W poniedziałek 19 grudnia w Gminnym Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi odbyło się jedno z najpiękniejszych wydarzeń świątecznych…był to koncert kolęd w wykonaniu uczniów Ogniska Muzycznego MultiOsady.

Dzieci wraz ze swoimi Instruktorami Panem Krzysztofem Dębskim oraz Panem Mariuszem Zielińskim wyśpiewali i zagrali prosto z serca najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Niestety obowiązujące restrykcje podyktowane obecną sytuacją epidemiologiczna nie pozwoliły nam zaprosić większej publiczności, na widowni gościł jedynie opiekun dziecka i kamera, która zarejestrowała to wyjątkowe spotkanie. Występy naszych uzdolnionych dzieci z ogromną przyjemnością zaprezentujemy Wam w Święta Bożego Narodzenia.

Po nagraniach Wójt Gminy Mała Wieś Zygmunt Wojnarowski, Sekretarz Gminy Ewelina Kołodziejska oraz dyrektor GCK MultiOsada w Małej Wsi Ewa Stefaniak wręczyli dzieciom pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za odwagę i ciężką pracę oraz rodzicom za zaufanie i miłą współpracę. Podziękowania kierujemy również do naszych instruktorów Pana Mariusza Zielińskiego i Pana Krzysztofa Dębskiego – dziękujemy na zaangażowanie i ogromne muzyczne serce, które zaraża miłością do muzyki.

FOTORELACJA

Ewa Stefaniak
Dyrektor GCK MultiOsada w Małej Wsi