Obecna sytuacja epidemiologiczna postawiła nas przed ogromnym dylematem…czy gramy tak jak kilka lat wcześniej z dużą „pompą” na Hali Sportowej czy dostosowujemy się do obecnej sytuacji i gramy bezpiecznie?
Zdrowie dzieci, Wasze i nasze jest na pierwszym miejscu, dlatego Finał będzie wyglądał inaczej niż zawsze. W ostatnich dniach ilość zakażeń w naszym rejonie z dnia na dzień niestety wzrasta. Coraz więcej dzieci w szkole jak również przedszkolaków objętych jest kwarantanną, dlatego tez nie możemy ryzykować…i gramy bezpiecznie!
Nasi Wolontariusze od wczesnych godzin rannych w niedzielę będą kwestować na świeżym powietrzu, a od godziny 12.00 w budynku MultiOsady ruszymy z loterią fantową…już się trochę nam tego uzbierało.
Na godziną 15.00 zapraszamy przed budynek MultiOsady, gdzie rozpoczną się LICYTACJE (czego my tu nie mamy…Vouchery na usługi kosmetyczne, Vouchery do warsztatu samochodowego, lot balonem, przejażdżka MALUCHEM, Vouchery na drzewo kominkowe, zakupy w sklepie odzieżowym, usługi krawieckie, Voucher na 1/3 strony w gazecie infoPłockTV. Mamy też coś dla kolekcjonerów dobrego piwka i smakoszy Amerykańskiego jedzonka. Oczywiście przygotowaliśmy dla Was również mnóstwo gadżetów WOŚP-owych (koszulki, kubki, czapki, poduszki, torby itp).
Nic tylko przyjść i upolować dla siebie coś fajnego.
Panie z SKW Malwa zapraszają na pyszności w kawiarence, a Straż Pożarna Mała Wieś przygotowała wyjątkowe światełko do nieba.
Dołączcie do nas…Zagrajmy razem Dla Okulistyki Dziecięcej!!!

Ewa Stefaniak
Dyrektor GCK MultiOsada w Małej Wsi