Drodzy mieszkańcy Gminy Mała Wieś! Konkursy Świąteczne, to już tradycja naszej Gminy, dlatego też serdecznie zapraszamy do udziału w rodzinnym konkursie BOŻONARODZENIOWYM  na wykonanie ANIOŁA W FORMIE PRZESTRZENNEJ.

Anioły odgrywają istotną rolę w różnych kulturach i religiach na całym świecie. Kiedy podczas Bożego Narodzenia, magiczna aura wypełnia domy, nie ma nic bardziej inspirującego niż aniołowie. Te niebiańskie istoty od wieków są uznawane za symbole opieki, nadziei i miłości. Ich obecność na choince przypomina nam o wsparciu, jakie możemy znaleźć w naszym otoczeniu oraz o potrzebie zadbania o innych. To również doskonała okazja do refleksji nad własnym życiem i wartościami, które pragniemy pielęgnować.

W imieniu Wójta Gminy Mała Wieś Zygmunta Wojnarowskiego oraz Gminnego Centrum Kultury MultiOsada w Małej Wsi serdecznie zapraszamy rodziny z terenu Naszej Gminy do wykonania ANIOŁKA w wersji przestrzennej. Wiemy, że zadanie nie jest proste…ale wiemy również, że poradzicie sobie doskonale! To od Was zależy z czego wykonacie swoją pracę konkursową. Prosimy tylko, żeby nie używać naturalnych elementów, które szybko mogą ulec zniszczeniu, a tym samym wpłynąć na ocenę końcowa pracy.

Na prace czekamy w terminie do 12 grudnia br. do godziny 12.00. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu. Liczymy na Waszą kreatywność.

 

 

Regulamin Konkursu Aniołek

Karta zgłoszeniowa